Wersja językowa

Projekt „Zorientuj się w (Wielko)polsce. Wiedza i umiejętności na rzecz wzajemnej integracji”.Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Program mentorski w MIP

Dzisiaj chcielibyśmy powrócić do publikacji, którą opracowaliśmy jakiś czas temu na temat mentoringu dla migrantów i migrantek.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z naszym przewodnikiem, koniecznie zajrzyjcie na stronę: https://migrant.poznan.pl/dzieje-sie-w-mip/zostan-mentorem-mentorka-w-mip/ , gdzie znajdziecie mnóstwo cennych informacji na temat programu mentoringu.

 Przygotowaliśmy dla Was opis całego procesu krok po kroku, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu tego typu programów. 

 Dzięki temu, będziecie mieli jeszcze lepszy wgląd w to, jak działa mentoring i jakie korzyści może przynieść zarówno mentorom, jak i beneficjentom i i beneficjentkom.

 Jeśli chcecie zorganizować program mentoringu w swoim miejscu zamieszkania lub pracy, lub jesteście zainteresowani uczestnictwem w takim programie, to nasza publikacja będzie dla Was nieocenioną pomocą. 

 Mamy nadzieję, że nasza publikacja pomoże Wam w tym i wesprze w drodze do sukcesu!

 A jeśli macie dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem office@migrant.poznan.pl. Jesteśmy zawsze gotowi pomóc! 

Zapraszamy do lektury!

Działanie realizowane w ramach projektu „Zorientuj się w (Wielko)polsce. Wiedza i umiejętności na rzecz wzajemnej integracji”.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Zobacz inne aktualności

BEZPŁATNE MATERIAŁY DO WSPIERANIA INTEGRACJI ORAZ NAUCZANIA JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO/DRUGIEGO  
Materiały edukacyjne dla osób z instytucji i organizacji pracujących z migrantami i migrantkami
Wkrótce zaczyna się nowy rok szkolny! 

Konsultacja

Zapoznałam/em się z klauzulą RODO i przyjmuje do wiadomości/I have read the GDPR clause and acknowledge the following/Я ознайомився з положенням РОДО і підтверджую/Я ознакомился с положением о РОДО и признаю, что

Imię/Имя/Name/Ім’я *
Nazwisko/Фамилия/Surname/Прізвище *
Adres e-mail/электронная почта/E-mail/Електронна пошта *
Telefon/контактный телефон/Phone number/Контактний телефон *
Kraj pochodzenia/откуда Вы (страна )/country of origin/ Країна походження *
Preferowany język/предпочитаемый язык/prefered language/Вибір мови
Sprawa jest związana z/Ваш вопрос связан с/Your question is about/ Ваше питання пов’язане
Komentarz/Коментарий/Comments/Коментар
Skąd dowiedziałaś(łeś) się o MIP? Как вы узнали о MIP? How did you find out about MIP? Як ви дізналися про MIP?
Skip to content