Wersja językowa

Język polski – kursy dla cudzoziemców

W ramach bezpłatnej działalności MIP dla cudzoziemców zapraszamy chętnych na kursy języka polskiego Na kursy obowiązują wcześniejsze zapisy. Po wpisaniu się na listę zapraszamy na testy określające poziom języka do waszych potrzeb . Lekcje będą odbywać się w godzinach popołudniowych lub w weekendy.

Kursy języka polskiego prowadzone są na poziomie podstawowym i średnio – zaawansowanym. Oba poziomy wzbogaciliśmy o wiedzę o kulturze naszego kraju. Znajomość języka kraju migracji dla obcokrajowców to ważny element w procesie rekrutacji na polskim rynku pracy.

Od stycznia mamy również językowe spotkania dla dzieci, na które zapraszamy pociechy wraz z opiekunami. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno Polacy jak i osoby rosyjskojęzyczne. Podczas gdy dzieci będą się uczyć języka poprzez zabawę, rodzice mogą spędzić wspólnie czas w wytyczonej dla nich przestrzeni.

11 stycznia spotkała się pierwsza grupa 5 i 6 latków mówiących w języku rosyjskim. 18 stycznia odbyło się spotkanie dla reszty dzieci chcących zapoznać się z tym językiem. Zajęcia będą odbywać się co tydzień dla każdej grupy.
Każde kolejne spotkanie jest tematyczne, a o potrzebnych na nie przyborach i przedmiotach każdorazowo informujemy uczestników.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Zobacz inne aktualności

Na zdjęciu: Sharon S.N. Wu - Ambasador Tajwanu, Jacek Jaśkowiak - Prezydent Miasta Poznania, Iwona Matuszczak-Szulc - Dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej, Prezeska Migrant Info Point Izabela Czerniejewska oraz Członkini Zarządu Karolina Sydow. Zdjęcie wykonane pod siedzibą Migrant Info Point. Przedstawicielki MIP witają gości.
Wizyta przedstawicieli władz Miasta Poznania oraz ambasady Tajwanu w siedzibie MIP
Z radością podejmujemy różnych gości w progach MIP! Dzisiaj odwiedzili nas Pani Sharon S.N. Wu - Ambasador Tajwanu, Pan Jacek Jaśkowiak - Prezydent Miasta Poznania oraz Pani Iwo...
Bezpłatny kurs języka polskiego A0 dla młodzieży
Zapraszamy na bezpłatny kurs języka polskiego od PODSTAW (poziom A0) dla młodzieży słowiańskojęzycznej w wieku 15-17 lat (wyłącznie osoby urodzone w latach 2006 (miesiące VIII-XII)...
Kurs języka polskiego dla seniorów
W Migrant Info Point odbywa się kurs języka polskiego dla seniorów. Przy herbacie, w miłej atmosferze rozmawiamy po polsku – czasem o robieniu zakupów, czasem o wnukach. Niektóre t...

Konsultacja

Zapoznałam/em się z klauzulą RODO i przyjmuje do wiadomości/I have read the GDPR clause and acknowledge the following/Я ознайомився з положенням РОДО і підтверджую/Я ознакомился с положением о РОДО и признаю, что

Imię/Имя/Name/Ім’я *
Nazwisko/Фамилия/Surname/Прізвище *
Adres e-mail/электронная почта/E-mail/Електронна пошта *
Telefon/контактный телефон/Phone number/Контактний телефон *
Kraj pochodzenia/откуда Вы (страна )/country of origin/ Країна походження *
Preferowany język/предпочитаемый язык/prefered language/Вибір мови
Sprawa jest związana z/Ваш вопрос связан с/Your question is about/ Ваше питання пов’язане
Komentarz/Коментарий/Comments/Коментар
Skąd dowiedziałaś(łeś) się o MIP? Как вы узнали о MIP? How did you find out about MIP? Як ви дізналися про MIP?
Skip to content